Total War: Warhammer II - wypuszczono darmowy dodatek Mortal Empires

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 27.10.2017, 08:10


Kategorie: Aktualności

Dodatek dostępny jest Podczas darmo. - Total War: Warhammer II - wypuszczono Nieodpłatny Załącznik Mortal Empires - wiadomość - 2017-10-27
Dodatek dostępny jest Poza darmo.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, Salon Creative Assembly wypuściło Mortal Empires, To jest dodatek, który pozwala rozegrać kampanię na połączonych terytoriach z Total War: Warhammer a również Total War: Warhammer II. DLC dostępne jest W okresie jałowo i wymaga zainstalowanej drugiej części cyklu tudzież posiadania pierwszej odsłony w bibliotece gier Steam.

Równocześnie ukazał się Suplement Blood for the Blood God II, Wyraźnie zwiększający brutalność Total War: Warhammer II. Po jego zainstalowaniu nasze patrzałki mogą nacieszyć się m.in. fontannami krwi i rozczłonkowanymi ciałami, a Zmagania zyskuje specjalne eventy, przeobrażające bitwy w prawdziwe rzeźnie.

DLC Blood for the Blood God II wpływa Takiego Chociaż na podstawową wersję gry, Brak również na Mortal Empires. Dopełnienie kosztuje 2,49 euro, Tedy niecałe 11 złotych. Za bezowocnie otrzymują go osoby, które nabyły analogiczne roszerzenie W kierunku pierwszego Total War: Warhammer.

Przypomnijmy, że Zmagania Mortal Empires została opracowana tak, Żeby wspierała dodatki DLC z nowymi armiami Ku pierwszej części. Obsługiwane w Ów sposób są Omal wszystkie frakcje i jedynym wyjątkiem jest Intensyfikacja Norsca, pozwalające pokierować plemionami z północy Starego Świata - Norski i Zimowego Kła. Twórcy zapowiedzieli już jednak, że jest to Okoliczności Tylko tymczasowa i zostanie naprawiona w przyszłej aktualizacji.

Total War: Warhammer II trafiło Na sprzedaży 28 września tego roku. Partia dostępna jest wyłącznie na pecety.

  1. Dodatek Mortal Empires w Steam
  2. Dodatek Blood for the Blood God II w Steam
  3. Oficjalna Ściana gry
  4. Recenzja gry Total War: Warhammer II – Nieużywany Świat, Prehistoryczny Warhammer
  5. Total War: Warhammer II – kompendium

Tagi: gry na świecie Creative Assembly DLC i dodatki gry strategiczne Sega strategie turowe Total War: Warhammer Total War: Warhammer II PC
Skomentuj: