Total War: Warhammer II - wypuszczono darmowy dodatek Mortal Empires

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 27.10.2017, 08:10


Kategorie: Aktualności

Dodatek dostępny jest Poza darmo. - Total War: Warhammer II - wypuszczono Gratisowy Domieszka Mortal Empires - wiadomość - 2017-10-27
Dodatek dostępny jest W czasie darmo.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, Salon Creative Assembly wypuściło Mortal Empires, W takim razie dodatek, który pozwala rozegrać kampanię na połączonych terytoriach z Total War: Warhammer a również Total War: Warhammer II. DLC dostępne jest W trakcie dla ładnych/pięknych oczu i wymaga zainstalowanej drugiej części cyklu jak również posiadania pierwszej odsłony w bibliotece gier Steam.

Równocześnie ukazał się Wstawka Blood for the Blood God II, Zdecydowanie zwiększający brutalność Total War: Warhammer II. Po jego zainstalowaniu nasze oczęta mogą nacieszyć się m.in. fontannami krwi plus rozczłonkowanymi ciałami, a Wyprawa wojenna zyskuje specjalne eventy, przeobrażające bitwy w prawdziwe rzeźnie.

DLC Blood for the Blood God II wpływa Niech Bóg broni Przynajmniej na podstawową wersję gry, Feler również na Mortal Empires. Dopełnienie kosztuje 2,49 euro, Przeto niecałe 11 złotych. Za bezsensownie otrzymują go osoby, które nabyły analogiczne roszerzenie Na pierwszego Total War: Warhammer.

Przypomnijmy, że Zmagania Mortal Empires została opracowana tak, By wspierała dodatki DLC z nowymi armiami Ku pierwszej części. Obsługiwane w Ów sposób są Nieomal wszystkie frakcje i jedynym wyjątkiem jest Zwiększenie Norsca, pozwalające pokierować plemionami z północy Starego Świata - Norski i Zimowego Kła. Twórcy zapowiedzieli już jednak, że jest to Położenie Zaledwie tymczasowa i zostanie naprawiona w przyszłej aktualizacji.

Total War: Warhammer II trafiło Ku sprzedaży 28 września tego roku. Odtworzenie dostępna jest wyłącznie na pecety.

  1. Dodatek Mortal Empires w Steam
  2. Dodatek Blood for the Blood God II w Steam
  3. Oficjalna Stroniczka gry
  4. Recenzja gry Total War: Warhammer II – Następny Świat, Nieaktualny Warhammer
  5. Total War: Warhammer II – kompendium

Tagi: gry na świecie Creative Assembly DLC i dodatki gry strategiczne Sega strategie turowe Total War: Warhammer Total War: Warhammer II PC
Skomentuj: