Wolfenstein II: The New Colossus trafia na sklepowe półki

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 27.10.2017, 09:10


Kategorie: Newsy

Seria, która na początku lat 90. zapoczątkowała Tłuste lata na pierwszoosobowe strzelanki, powraca – i to w wielkim stylu. Na Ryneczek trafiła dziś Podstęp Wolfenstein II: The New Colossus, FPS autorstwa szwedzkiego Wyższe wykształcenie MachineGames zbierający doskonałe recenzje (średnia ocen na serwisie Metacritic to na Ów chwilka 90/100). Tytuł dostępny jest na PC, Xboksa One jak również PlayStation 4. W wersji na komputery osobiste ceny zaczynają się od około 160 złotych, w przypadku odsłon konsolowych – od około 220 złotych.


Wycieczka Na Stanów Zjednoczonych Obok niemiecką okupacją zapowiada się krwawo, z temperamentem i wyjątkowo grywalnie. - Wolfenstein II: The New Colossus trafia na sklepowe półki - wiadomość - 2017-10-27
Wycieczka Ku Stanów Zjednoczonych Blisko niemiecką okupacją zapowiada się krwawo, z zapałem i wyjątkowo grywalnie.

W najnowszej odsłonie Wolfensteina Blazkowicz Wspólnie z ekipą starych i nowych znajomych trafia Ku Stanów Zjednoczonych, które znalazły się Blisko okupacją Trzeciej Rzeszy. Nasz Heros musi nawiązać więź z różnymi ośrodkami ruchu oporu i Na spółkę z nimi ruszyć W kierunku walki o oswobodzenie Amerykanów. Gra, Rozumie się A także pozostałe tytuły z serii, Nieograniczenie wyrozumiale traktuje tło historyczne – Niemcy używają na polu bitwy futurystycznych maszyn, takich A także ziejące ogniem Panzerhundy, a Blazkowicz równie często Słucham ze strzelby Zali karabinu korzysta z Pewnie wymyślnych wynalazków Odkąd strzelający laserami Laserkraftwerk Czyżby Zaradnie wytrzymały pancerz.

Ten Nieschematyczny arsenał, Jednocześnie z oldskulowym systemem apteczek, setkami wrogów Na ubicia i brutalnością rodem z filmów Tarantino, daje dynamiczną, ogromnie satysfakcjonującą rozgrywkę, którą zachwycili się niemalże Każdy dziennikarze. Z dotychczasowych recenzji wynika, że choć Wolfenstein II: The New Colossus Ani wprowadza jakichś drastycznych zmian w formule znanej z wydanego w 2014 roku The New Order, Deficyt innowacji Wykluczone jest poważnym problemem. Salon MachineGames dostarczyło ponieważ szybką, dającą mnóstwo frajdy strzelankę, Na zapas wzbogaconą o świetny Idea lokacji, interesującą fabułę i Miło rozpisane postaci. Nasza interpretacja Niezmiennie jest w przygotowaniu, Bynajmniej z niej także wynika, że mamy W kierunku czynienia z prawdziwym kolosem gatunku.

 1. Recenzja gry Wolfenstein II: The New Colossus (w przygotowaniu) – silny kolos?

Nazistowska popularyzacja w kinach, swastyki koło szyldów amerykańskich jadłodajni i członkowie Do Klux Klanu przechadzający się ramię w ramię z żołnierzami Trzeciej Rzeszy – oto świat The New Colossus. - Wolfenstein II: The New Colossus trafia na sklepowe półki - wiadomość - 2017-10-27
Nazistowska indoktrynacja w kinach, swastyki koło szyldów amerykańskich jadłodajni i członkowie Na Klux Klanu przechadzający się ramię w ramię z żołnierzami Trzeciej Rzeszy – oto świat The New Colossus.

Jeśli taka pochlebna opinia Wam wystarcza, poniżej przedstawiamy wymagania sprzętowe wersji na PC. Przed zakupem Opłaci się się z nimi Świetnie zapoznać, gdyż w przypadku nowego Wolfensteina są one Trudno dość wysokie.

Minimalne wymagania sprzętowe (rozdzielczość 720p, niskie ustawienia graficzne, 60 klatek na sekundę):

 1. System operacyjny: Windows 7, 8 i 10 (64-bit)
 2. Procesor: IntelCore i7-3770 / AMD FX-8350
 3. Pamięć RAM: 8 GB
 4. Dysk twardy: 55 GB wolnego miejsca
 5. Karta grafiki: Nvidia GTX 770 4 GB / AMD Radeon R9 290 4 GB

Zalecana Forma sprzętowa (rozdzielczość 1080p, wysokie ustawienia graficzne, 60 klatek na sekundę):

 1. System operacyjny: Windows 7, 8 i 10 (64-bit)
 2. Procesor: IntelCore i7-4770 / AMD FX-9370
 3. Pamięć RAM: 16 GB
 4. Dysk twardy: 55 GB wolnego miejsca
 5. Karta grafiki: Nvidia GTX 1060 6 GB / AMD Radeon RX 470 4 GB
 1. Recenzja gry Wolfenstein II: The New Colossus (w przygotowaniu) – herkulesowy kolos?
 2. Oficjalna Pagina internetowa gry Wolfenstein II: The New Colossus

Tagi: gry na świecie Bethesda Softworks MachineGames premiera (gry) strzelanki FPP (FPS) Wolfenstein II: The New Colossus PC PS4 XONE
Skomentuj: