Wolfenstein II: The New Colossus trafia na sklepowe półki

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 27.10.2017, 09:10


Kategorie: Newsy

Seria, która na początku lat 90. zapoczątkowała Dobra/sprzyjająca koniunktura na pierwszoosobowe strzelanki, powraca – i to w wielkim stylu. Na Agora trafiła dziś Drganie Wolfenstein II: The New Colossus, FPS autorstwa szwedzkiego Nauka MachineGames zbierający doskonałe recenzje (średnia ocen na serwisie Metacritic to na Ów (jedno) mgnienie oka 90/100). Tytuł dostępny jest na PC, Xboksa One tudzież PlayStation 4. W wersji na komputery osobiste ceny zaczynają się od około 160 złotych, w przypadku odsłon konsolowych – od około 220 złotych.


Wycieczka Ku Stanów Zjednoczonych Poniżej niemiecką okupacją zapowiada się krwawo, mocno i wyjątkowo grywalnie. - Wolfenstein II: The New Colossus trafia na sklepowe półki - wiadomość - 2017-10-27
Wycieczka Ku Stanów Zjednoczonych Poniżej niemiecką okupacją zapowiada się krwawo, z zapałem i wyjątkowo grywalnie.

W najnowszej odsłonie Wolfensteina Blazkowicz Do spółki z ekipą starych i nowych znajomych trafia W kierunku Stanów Zjednoczonych, które znalazły się Koło okupacją Trzeciej Rzeszy. Nasz Lwie serce musi nawiązać gniazdko z różnymi ośrodkami ruchu oporu i Do spółki z nimi ruszyć W kierunku walki o uwolnienie Amerykanów. Gra, Owszem Kiedy pozostałe tytuły z serii, Zdrowo pobłażliwie traktuje tło historyczne – Niemcy używają na polu bitwy futurystycznych maszyn, takich Jeżeli ziejące ogniem Panzerhundy, a Blazkowicz równie często Słucham ze strzelby Czyżby karabinu korzysta z Właśnie wymyślnych wynalazków I strzelający laserami Laserkraftwerk Czyżby Racjonalistycznie mocny pancerz.

Ten Przyciągający arsenał, Wspólnie z oldskulowym systemem apteczek, setkami wrogów W stronę ubicia i brutalnością rodem z filmów Tarantino, daje dynamiczną, okrutnie satysfakcjonującą rozgrywkę, którą zachwycili się niemalże Ogół dziennikarze. Z dotychczasowych recenzji wynika, że choć Wolfenstein II: The New Colossus Niech Bóg broni wprowadza jakichś drastycznych zmian w formule znanej z wydanego w 2014 roku The New Order, Luka innowacji Jeszcze czego jest poważnym problemem. Atelier MachineGames dostarczyło albowiem szybką, dającą mnóstwo frajdy strzelankę, Nadobowiązkowo wzbogaconą o świetny Szkic lokacji, interesującą fabułę i Płynnie rozpisane postaci. Nasza analiza Jeszcze jest w przygotowaniu, Skaza z niej także wynika, że mamy Na czynienia z prawdziwym kolosem gatunku.

 1. Recenzja gry Wolfenstein II: The New Colossus (w przygotowaniu) – krzepki kolos?

Nazistowska manipulacja w kinach, swastyki koło szyldów amerykańskich jadłodajni i członkowie W stronę Klux Klanu przechadzający się ramię w ramię z żołnierzami Trzeciej Rzeszy – oto świat The New Colossus. - Wolfenstein II: The New Colossus trafia na sklepowe półki - wiadomość - 2017-10-27
Nazistowska agitka w kinach, swastyki koło szyldów amerykańskich jadłodajni i członkowie W kierunku Klux Klanu przechadzający się ramię w ramię z żołnierzami Trzeciej Rzeszy – oto świat The New Colossus.

Jeśli taka polecenie Wam wystarcza, poniżej przedstawiamy wymagania sprzętowe wersji na PC. Przed zakupem Należy się z nimi Naturalnie zapoznać, dlatego że w przypadku nowego Wolfensteina są one Trudno dość wysokie.

Minimalne wymagania sprzętowe (rozdzielczość 720p, niskie ustawienia graficzne, 60 klatek na sekundę):

 1. System operacyjny: Windows 7, 8 i 10 (64-bit)
 2. Procesor: IntelCore i7-3770 / AMD FX-8350
 3. Pamięć RAM: 8 GB
 4. Dysk twardy: 55 GB wolnego miejsca
 5. Karta grafiki: Nvidia GTX 770 4 GB / AMD Radeon R9 290 4 GB

Zalecana Schemat sprzętowa (rozdzielczość 1080p, wysokie ustawienia graficzne, 60 klatek na sekundę):

 1. System operacyjny: Windows 7, 8 i 10 (64-bit)
 2. Procesor: IntelCore i7-4770 / AMD FX-9370
 3. Pamięć RAM: 16 GB
 4. Dysk twardy: 55 GB wolnego miejsca
 5. Karta grafiki: Nvidia GTX 1060 6 GB / AMD Radeon RX 470 4 GB
 1. Recenzja gry Wolfenstein II: The New Colossus (w przygotowaniu) – krzepki kolos?
 2. Oficjalna Ściana internetowa gry Wolfenstein II: The New Colossus

Tagi: gry na świecie Bethesda Softworks MachineGames premiera (gry) strzelanki FPP (FPS) Wolfenstein II: The New Colossus PC PS4 XONE
Skomentuj: