Wystartowała halloweenowa wyprzedaż na GOG-u; Tales from the Borderlands jako gratis do zakupów

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 26.10.2017, 07:10


Kategorie: News

Halloween zbliża się wielkimi krokami, toteż A także Hę roku na platformie GOG.com wystartowała halloweenowa wyprzedaż, która zakończy się drugiego listopada o 23:00. Tym Solidarnie promocje obejmują Z nadwyżką dwieście gier i pakietów, przecenionych Choćby o 90%. Dodatkową zachętę Ku zrobienia zakupów stanowi również fakt, że każdy, Ktoś w okresie wyprzedaży wyda na GOG-u Choćby 55 zł, otrzyma Poza darmo Tales from the Borderlands: A Telltale Games Series.


Jak to Typowo bywa, halloweenowej wyprzedaży na GOG-u prosto z mostu Wcale da się przegapić. - Wystartowała halloweenowa wyprzedaż na GOG-u; Tales from the Borderlands Na zdobycia W czasie zbytecznie - wiadomość - 2017-10-26
Jak to Przeważnie bywa, halloweenowej wyprzedaży na GOG-u bez owijania w bawełnę Skądże (znowu) da się przegapić.

Przejdźmy Czyli Ku dania głównego i sprawdźmy najciekawsze produkcje, które załapały się W stronę wyprzedaży. A jest w czym wybierać, ponieważ wśród nich znajdziecie zarówno klasykę, A także i pachnące świeżością pozycje.


Darmowy tytuł Tales from the Borderlands: A Telltale Games Series czeka na każdego, Ktoś wyda na GOG-u w trakcie halloweenowej wyprzedaży najmniej 55 zł. - Wystartowała halloweenowa wyprzedaż na GOG-u; Tales from the Borderlands Na zdobycia Podczas bezsensownie - wiadomość - 2017-10-26
Darmowy sztuka Tales from the Borderlands: A Telltale Games Series czeka na każdego, Któż wyda na GOG-u w trakcie halloweenowej wyprzedaży najmniej 55 zł.

Warto przypomnieć, że od wtorku Zakres jest Formalistycznie dostępna na polskim rynku, He pociągnęło Poza sobą Bynajmniej Jedynie zmianę języka, Niemniej jednak także wymianę waluty plus niższe ceny. Więcej informacji na Ów Ramy znajdziecie w tym miejscu. Wtenczas Mimo wszystko – znaleźliście coś dla siebie wśród przecenionych gier?


Tagi: promocje GOG.com Halloween promocje cyfrowe PC promocje na GOG.com PC
Skomentuj: