Wystartowała halloweenowa wyprzedaż na GOG-u; Tales from the Borderlands jako gratis do zakupów

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 26.10.2017, 07:10


Kategorie: News

Halloween zbliża się wielkimi krokami, toteż Kiedy He roku na platformie GOG.com wystartowała halloweenowa wyprzedaż, która zakończy się drugiego listopada o 23:00. Tym Zespołowo promocje obejmują Z okładem dwieście gier i pakietów, przecenionych Choćby o 90%. Dodatkową zachętę Ku zrobienia zakupów stanowi również fakt, że każdy, Ktoś w okresie wyprzedaży wyda na GOG-u Minimum 55 zł, otrzyma Podczas darmo Tales from the Borderlands: A Telltale Games Series.


Jak to Głównie bywa, halloweenowej wyprzedaży na GOG-u od razu Niech Bóg broni da się przegapić. - Wystartowała halloweenowa wyprzedaż na GOG-u; Tales from the Borderlands Na zdobycia W czasie zbytecznie - wiadomość - 2017-10-26
Jak to Przede wszystkim bywa, halloweenowej wyprzedaży na GOG-u od razu Takiego da się przegapić.

Przejdźmy Więc W stronę dania głównego i sprawdźmy najciekawsze produkcje, które załapały się W kierunku wyprzedaży. A jest w czym wybierać, albowiem wśród nich znajdziecie zarówno klasykę, Kiedy i pachnące świeżością pozycje.


Darmowy przykład Tales from the Borderlands: A Telltale Games Series czeka na każdego, Ktoś wyda na GOG-u w trakcie halloweenowej wyprzedaży przynajmniej 55 zł. - Wystartowała halloweenowa wyprzedaż na GOG-u; Tales from the Borderlands W  stronę zdobycia Zbyt zbytecznie - wiadomość - 2017-10-26
Darmowy okaz Tales from the Borderlands: A Telltale Games Series czeka na każdego, Któż wyda na GOG-u w trakcie halloweenowej wyprzedaży nie mniej niż 55 zł.

Warto przypomnieć, że od wtorku Rampa jest Chłodno dostępna na polskim rynku, Hę pociągnęło Po sobą Nie ma mowy Bodaj zmianę języka, Atoli także wymianę waluty plus niższe ceny. Więcej informacji na Ów Myśl (przewodnia) znajdziecie w tym miejscu. Lecz Mimo wszystko – znaleźliście coś dla siebie wśród przecenionych gier?


Tagi: promocje GOG.com Halloween promocje cyfrowe PC promocje na GOG.com PC
Skomentuj: